Мех Наталія Володимирівна

0

Місце роботи: ЗАТ "Корпорація "Краситель"
Посада: Генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння та розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, повторно, в особливо великих розмірах; та службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити у виді позбавлення волі на строк 7 (сім) років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функції на строк 2 (два) роки та з конфіскацією всього особисто належного її майна. Відповідно до вимог ст. 72 КК України зарахувати в строк відбуття покарання засудженій Мех Н.В. строк її попереднього ув’язнення – починаючи з 30.04.2011 року.
Дата судового рішення: 2012-07-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.