Блудов Олександр Володимирович

0

Місце роботи: ПП " УкрБудІнвест-2”
Посада: фінансовий директором
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; використання коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до вимог ч. 5 ст. 74 КК України звільнити засудженого Блудова Олександра Володимировича від покарання по ч. 1 ст. 366 КК України, у зв’язку з закінченням строків давності. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України Блудову Олександру Володимировичу остаточно призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк 2 (два) роки з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією майна; На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Блудова Олександра Володимировича від відбуття призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку в 1 (один) рік не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-09-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.