Костирко Валерій Павлович

0

Місце роботи: ПП "АТП Діліжанс СВ"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Костирко В.П. грубо порушив законодавство про працю, та вчинив службове підроблення – склав завідомо неправдиві цивільно-правові договори та акти приймання робіт, які є офіційними документами.
Вид покарання (стягнення): Апеляцію засудженого Костирка В.П. з доповненнями залишити без задоволення, а вирок Борзнянського районного суду Чернігівської області від 30 грудня 2011 року щодо Костирка Валерія Павловича – без змін. Вироком Борзнянського районного суду Чернігівської області від 30 грудня 2011 року КОСТИРКО Валерій Павлович засуджений:- за ст. 172 ч.1 КК України до покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 850 грн.; — за ст. 366 ч.1 КК України до покарання у виді штрафу в розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 680 грн., з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк 2 роки.На підставі ст. 70 КК України, шляхом повного складання покарань, остаточно призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1530 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-03-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.