Кущак Микола Михайлович

0

Місце роботи: Скадовське відділення податкової міліції головного відділу податкової міліції ДПІ в м. Херсоні.
Посада: Виконуючий обов'язки начальника
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману(шахрайство) і зловживання владою, тобто навмисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян і державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органа.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом повного поглинання більш м'якого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити підсудного від відбування основного покарання із призначенням випробного терміну 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-07-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.