Заінчуковський Михайло Кирилович

0

Місце роботи: Ялтинська КЕЧ району
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння військовим службовим іншим військовим майном шляхом зловживання службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду; зловживання військовою службовою особою службовим становищем, вчинене в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки; складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у вигляді 6 (шести) років позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі, з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 3 (три) роки і штрафом у розмірі 5100 гривень.Термін ув'язнення обчислювати з 28 березня 2011 року.
Дата судового рішення: 2011-03-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.