Лазорик Святослав Дмитрович

0

Місце роботи: Верховинська РДА
Посада: Начальник міжгосподарського підприємства капітального будівництва та проектування
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисному з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило державним інтересам тяжкі наслідки, тобто злочині передбаченому ст.364 ч. 2 КК України та злочині передбаченому ст. 366 ч.2 КК України, оскільки він як службова особа склав завідомо неправдиві документи та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та вчинив інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України – шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Лазорику С.Д. покарання – чотири роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих обов`язків, на три роки. На підставі ст. 75 КК України – звільнити Лазорика С.Д. від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком два роки.
Дата судового рішення: 2012-06-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.