Солотвінська Дарія Тодорівна

0

Місце роботи: Лашківська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області
Посада: землевпорядник.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів за відомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача за відомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначити Солотвінській Дар’ї Тодорівні остаточне покарання за злочини передбачені ст. 364 ч. 1 та ст. 366 ч. 1 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань, у виді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями на один рік шість місяців без застосування штрафу.На підставі ст. 75 КК України звільнити Солотвінську Дарію Тодорівну від відбування покарання, якщо вона протягом річного іспитового строку не вчинить нового злочину
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.