Прокопів Володимир Володимирович

0

Місце роботи: ПП "Аванта С”
Посада: директор по розвитку та будівництву
Склад корупційного правопорушення: Пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та пособництво у службовому підробленні, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Прокопіву Володимиру Володимировичу покарання у виді обмеження волі строком на 3( три) роки, без позбавлення права обіймати певну посаду чи займатися певною діяльністю. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Прокопіва Володимира Володимировича від призначеного покарання з випробуванням, при умові, якщо він на протязі іспитового строку терміном в 1 (один) рік не скоїть нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-01-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.