Білозеров Геннадій Васильович

0

Місце роботи: Кіровоградське МВ УМВС України в Кіровоградській області
Посада: інспектор відділення охорони громадського порядку міліції громадської безпеки
Склад корупційного правопорушення: Привласнення вогнепальної зброї, бойових припасів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; привласнення вогнепальної зброї, бойових припасів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Білозерову Геннадію Васильовичу за сукупністю злочинів остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права обіймати посади в правоохоронних органах, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України Білозерова Геннадія Васильовича звільнити від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, якщо він на протязі іспитового строку тривалістю 2 роки та 6 місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2012-05-31
Номер судового рішення: 1109/3456/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.