Юрченко Наталія Олексіївна

0

Місце роботи: 
Посада: виконуюча обов’язки завідуючої магазину №-1
Склад корупційного правопорушення: Привласненні чужого майна, яке було їй ввірене і перебувало у її віданні, кваліфікуючими ознаками якого є привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом повного складання покарань остаточно призначити Юрченко Н.О. покарання у виді позбавлення волі на строк 4 ( чотири) роки та штрафу –40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 ( шістсот вісімдесят) гривень з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, а також пов'язані з повною матеріальною відповідальністю, забезпеченням цілісності та схоронності ввірених грошових коштів, матеріальних засобів, з розрахунками готівкових грошових коштів на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності строком два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Юрченко Н.О. від відбування призначеного їй основного покарання у виді позбавлення волі, якщо вона протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину і відповідно до п.2, п.3 ст. 76 КК України виконає покладенні на неї такі обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення: 1/209/118/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.