Павленко Світлана Анатоліївна

0

Місце роботи: Колядовска сільська рада
Посада: головний бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інша підробка документів, а також складання та видача завідомо неправдивих документів; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, будучи співвиконавцем злочину
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Павленко Світлані Анатоліївні остаточне покарання у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням функцій представника органів місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням організаційно -розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України Павленко Світлану Анатоліївну від відбуття основного покарання звільнити з випробувальним строком 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-04-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.