Мєштанов Андрій Вікторович

0

Місце роботи: Лінійний відділ на станції Херсон УМВС України на Одеській залізниці
Посада: оперуповноважений сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою, тобто умисне, з корисних мотивів в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади всупереч інтересам службі, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу, а також одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за не виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої їй влади.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом повного поглинання менш суворого більш суровим покаранням остаточно призначити Мєштанову А.В. покарання –п'ять років позбавлення волі з конфіскацією 1/3 частини всього особистого майна та з позбавленням права працювати в правоохоронних органах строком один рік шість місяців. В силу ст. 75 КК України звільнити засудженого Мєштанова А.В. від основного покарання з іспитовим строком на два роки, зобов’язавши в силу ст. 76 КК України повідомляти органи кримінально –виконавчої системи про зміну місця проживання, та роботи.
Дата судового рішення: 2012-05-07
Номер судового рішення: 2120/4126/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.