Василенко Руслан Леонідович

0

Місце роботи: Районний відділ ГУ МНС України в АР Крим
Посада: Заступник начальника відділу з питань наглядово – профілактичної діяльності.
Склад корупційного правопорушення: Дії Василенка Р.Л. необхідно кваліфікувати за ч.2 ст.15, ч.3 ст. 368 КК України, як закінчений замах на одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того хто дає хабар дій з використанням наданої йому влади, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара, незакінчена з причин, не залежних від їх волі, оскільки вони зробили всі дії, які вважали необхідними для доведення злочину до кінця.
Вид покарання (стягнення): Василенка Руслана Леонідовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.3 ст.368 КК України, та призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти років) позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на три роки. Відповідно до ст. 54 КК України позбавити Василенко Р. Л. спеціального звання – «майор служби цивільного захисту». На підставі ст. 75 КК України, Василенка Руслана Леонідовича від відбування основного покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши йому іспитовий термін в 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-01-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.