Кушпела Сергій Валентинович

0

Місце роботи: Ленінський районний відділ Вінницького міського управління УМВС України у Вінницькій області
Посада: слідчий слідчого відділення
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням хабара та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам у вигляді підриву авторитету органів внутрішніх справ України, вчинене працівником правоохоронного органу та заволодіння чужим майном шляхом обману.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 368 КК України призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік 6 місяців, за ч. 3 ст. 364 КК України, та призначити йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік, за ч. 1 ст. 190 КК України, та призначити йому покарання у виді 1 року обмеження волі. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік 6 місяців. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання, якщо протягом іспитового строку 1 року засуджений не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.
Дата судового рішення: 2011-07-05
Номер судового рішення: 1-284/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.