Скарвінко Павло Петрович

0

Місце роботи: Ківерцівське районне управління юстиції Волинської області
Посада: завідувач сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби
Склад корупційного правопорушення: Вимагав та одержав, будучи службовою особою, неправомірну вигоду для себе за вчинення в інтересах того, хто надавав неправомірну вигоду чи в інтересах третіх осіб, будь-якої дії з використанням наданої йому влади та службового становища, повторно за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Скарвінка П.П. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст. 76 КК України обов’язки: повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2014-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.