Лісняк Світлана Володимирівна

0

Місце роботи: 
Посада: приватний підприємець
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно, у великих розмірах, організованою групою, до складу якої входила посадова особа; співучасть у службовому підробленні у формі співучастництва, тобто у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні завідомо неправдивих документів , що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання – 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади строком на 2 (два) роки без конфіскації майна з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади строком на 2 (два) роки. У відповідності зі ст.75 КК України від покарання звільнити з випробувальним терміном у два роки. Відповідно до ст. 76 КК України зобов'язати не змінювати без згоди органів кримінально-виконавчої системи місце проживання, періодично з'являтися в ці органи для реєстрації.
Дата судового рішення: 2014-03-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.