Гера Віра Семенівна

0

Місце роботи: Народний дім с. Антонівка Жидачівського району Львівської області
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень визначити остаточну міру покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн , узгоджену сторонами.
Дата судового рішення: 2015-02-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.