Літвінова Вікторія Петрівна

0

Місце роботи: 
Посада: начальник відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): Вироком Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 08 травня 2013 року засуджено за ч.1 ст. 366 КК України до покарання у виді штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850грн., з позбавленням права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях державної та комунальної власності, пов’язаних з розпорядженням майном та коштами на строк 2 роки; за ч.2 ст.191 КК України призначено покрання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях державної та комунальної власності, пов’язаних з розпорядженням майном та коштами на строк 3 роки. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено Літвіновій ВП. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях державної та комунальної власності, пов’язаних з розпорядженням майном та коштами строком на 3 роки. В силу ст.75 КК України Літвінову В.П. звільнено від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк тривалістю 2 роки. Апеляційний суд Кіровоградської області ухвалив: вирок Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 08 травня 2013 року відносно Літвінової Вікторії Петрівни – змінити. Виключити з резолютивної частини вироку вказівку суду періодично з»являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2013-07-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.