Бурін Михайло Миколайович

0

Місце роботи: шахта «Суходільська-Східна» ДХК
Посада: начальник комерційного відділу
Склад корупційного правопорушення: Бурін М.М., зловживаючи своїм службовим становищем, будучи посадовою особою, заволодів чужим майном, а саме, рядовим вугіллям шахти «Суходільська-Східна» в кількості 1077 т, на загальну суму 74054,52 грн, що є особливо великим розміром, привласнив його та розпорядився ним на власний розсуд.Крім того, Буріним М.М. з метою приховання привласнення рядового вугілля шахти «Суходільська-Східна» в кількості 1077 т на суму 74054,52 грн вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, що виразилось в складанні неправдивих документів – листа без номеру та дати, складеного від імені директора шахти «Суходільська-Східна» – Фролова О.П., на ім’я начальника УМТП ДХК «Луганськвуглезабезпечення-сервіс» – Матяша Ю.В., а також листа № 7/1-113 від 14 квітня 1999 року, що був складений від імені генерального директора ДКХ «Краснодонвугілля» – Керкез С.Д., що призвело до настання тяжких наслідків.
Вид покарання (стягнення): На підстав ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Буріну М.М. визначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією належного йому майна. На підставі ч. 5 ст. 74 КК України звільнено Буріна М.М. від відбування покарання у зв’язку з закінченням строків давності. Колегія суддів cудової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила: вирок Краснодонського міськрайонного суду Луганської області від 12 грудня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Луганської області від 3 липня 2012 року щодо Буріна Михайла Миколайовича залишити без зміни, а касаційну скаргу засудженого – без задоволення.
Дата судового рішення: 2012-07-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.