Харченко Андрій Олександрович

0

Місце роботи: 
Посада: заступник начальника сектору ДІМ міліції громадської безпеки Кіровського ВМ Кіровоградського MB УМВС України в Кіровоградській області
Склад корупційного правопорушення: Харченко А.О. за ч. 3 ст. 364, ч. 2 ст. 368 КК України вчинив зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронних органів, а також вчинив одержання службовою особою, представником влади, яка займає відповідне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Кіровського районного суду м. Кіровограда від 17 липня 2013 року на підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно до відбуття призначено Харченку А.О. покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та владних повноважень на строк 3 роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 54 КК України позбавлено Харченка А.О. спеціального звання – «старший лейтенант міліції». Відповідно до ст. 75, 76 КК України Харченка А.О. звільнено від відбування основного покарання з випробуванням та іспитовим строком на 3 роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: – не виїжджати за межі України без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; – повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи; періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Апеляційний суд Кіровоградської області ухвалив: вирок Кіровського районного суду м. Кіровограда від 17 липня 2013 року щодо Харченка Андрія Олександровича, відповідно до ч. 2 ст. 365 КПК України, змінити. Резолютивну частину вироку при визначені обов’язків засудженому Харченку А.О. на підставі ст. 76 КК України викласти в такий редакції: – не виїжджати за межі України без дозволу кримінально-виконавчої інспекції ; – повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи; – періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію . У решті вирок залишити без зміни
Дата судового рішення: 2013-09-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.