Шевченко Сергій Сергійович

0

Місце роботи: 
Посада: працівник слідчого відділу податкової міліції спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з крупними платниками податків в м. Одесі
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому; зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, вчинені працівником правоохоронного органу; одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вирок Приморського районного суду м. Одеси, від 18 липня 2013 року, у відношенні Шевченко С.С., засудженого за ст. ст. 364 ч. 3, 190 ч. 2, 368 ч. 3 КК України, — змінити. Призначити Шевченко Сергію Сергійовичу покарання за: — ст. 364 ч. 3 КК України із застосуванням ст. 69 КК України, нижче від найнижчої межі, у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки і 6 місяців з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки; — ст. 368 ч.3 КК України до позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади у правоохоронних органах строком на 3 роки; — ст. 190 ч.1 КК України до позбавлення волі строком на 2 роки. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання, у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади у правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Шевченко Сергія Сергійовича від відбування покарання з випробуванням на 3 роки. Покласти на засудженого Шевченко С.С. обов’язки передбачені ст. 76 КК України, у відповідності з вироком суду першої інстанції.
Дата судового рішення: 2013-10-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.