Овчар Сергій Петрович

0

Місце роботи: 
Посада: замісник голови правління по питанням маркетингу та розвитку кредитної спілки «Надія»
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисних мотивів використання службовою особою службового становища, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, яке виразилося в складанні службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та внесення до нього завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1,2,3 КК України остаточно призначити Овчару С.П. покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно- господарськими функціями на 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Овчара С.П. від відбуття основного покарання із випробуванням строком на два роки.
Дата судового рішення: 2013-01-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.