Масланич Василь Васильович

0

Місце роботи: Свалявський РВ УМНС України в Закарпатській області
Посада: начальник караулу 9-ї самостійної державної пожежної частини м. Свалява
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та використання завідомо підробленого документа
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Масланичу Василю Васильовичу призначити покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов”язків в системі Міністерства надзвичайних ситуацій України й у правоохоронних органах строком на 2 роки. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Масланича Василя Васильовича від відбування основного призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2013-01-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.