Будневський Ігор Сергійович

0

Місце роботи: Сектор дільничних інспекторів міліції Самарського районного відділу ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області
Посада: дільничного інспектора міліції.
Склад корупційного правопорушення: -Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), скоєне за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому; -умисне з корисливих спонукань, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; -умисні дії, що виразилися в підбурюванні шляхом умовлянь і погроз до дачі хабара.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Будневському І.С. покарання у вигляді 7 (семи) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією всього особисто йому належного майна. На підставі ст. 54 КК України позбавити Будневского І.С. спеціального звання — старший лейтенант міліції.
Дата судового рішення: 2011-07-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.