Джахай Бакур Аміранович

0

Місце роботи: ТОВ «УКРБЕЛЛІФТ»
Посада: Управляючий
Склад корупційного правопорушення: Внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені по попередній змові групою осіб, організованою групою; заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Джахаю Б.А покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років позбавлення волі. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити Джахая Б.А. від відбування основного покарання, якщо він протягом одного року випробного терміну не вчинить нового злочину, а також виконає наступні обов'язки, передбачені ст. 76 КК України
Дата судового рішення: 2012-12-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.