Ілюк Олександр Васильович

0

Місце роботи: КП «Райагробуд»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна, яке було ввірене особі шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом повного складання призначених покарань остаточно призначити Ілюку О.В. покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі та штрафу у розмірі 510 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов'язками строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України Ілюка О.В. звільнити від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом двохрічного іспитового строк не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-03-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.