Гура Ігор Володимирович

0

Місце роботи: МВМ-4 Амур-Нижньодніпровського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Замах на одержання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави
Вид покарання (стягнення): Гуру Ігоря Володимировича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.15 ч.2, ст.369-2 ч.2 КК України і призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити Гуру Ігоря Володимировича від відбування покарання з випробуванням, встановивши засудженому випробувальний термін 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-07-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.