Ткач Іван Володимирович

0

Місце роботи: Лівобережна міжрайонна державна податкова інспекція
Посада: Головний державний податковий ревізор – інспектор відділу проведення аудита платників податків
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем; службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України Ткача Івана Володимировича звільнити від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом двох років випробного терміну, не вчинить нового злочину й виправдає надану йому довіру. Відповідно до п.п.2, 3 ч.1 ст. 76 КК України зобов'язати Ткача Івана Володимировича, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2012-08-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.