Герасимчук Олександр Юрійович

0

Місце роботи: Беленьковська виправна колонія № 99
Посада: молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання свого службового становища всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету державної пенітенціарної служби; незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичної речовини , а також збут наркотичних речовин у місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання призначити у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з роботою в правоохоронних органах строком на 3 роки та з позбавленням спеціального звання молодшого сержанта внутрішньої служби. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Герасимчук О.Ю. від відбуття основного покарання, якщо протягом іспитового строку два роки він не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-07-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.