Михайленко В'ячеслав Володимирович

0

Місце роботи: ЗАТ «Теплосервіс», ТОВ «Запоріжтеплоенерго», ТОВ « Південь-Маркет»
Посада: Співзасновник і генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто складання й видача службовою особою свідомо неправильних офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки; організація й керівництво службового підроблення, тобто складання й видача службовою особою свідомо неправильних офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): У порядку ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Михайленко В'ячеславу Володимировичу остаточне покарання за вчинені злочини у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) роки. У порядку ст. 75 КК України звільнити Михайленко В'ячеслава Володимировича від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі – з випробним терміном на 3 (три) роки, зобов'язавши в порядку ст. 76 КК України періодично з'являтися для реєстрації в орган кримінально-виправної системи, повідомляти названі органи про зміну місця проживання й роботи, не виїжджати без їхнього дозволу за межі України.
Дата судового рішення: 2012-10-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.