Черемхівка Степан Дмитрович

0

Місце роботи: Лазарівська сільська виборча комісія Монастириського району
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Будучи головою Лазарівської сільської виборчої комісії Монастириського району, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, умисно привласнив та розтратив чуже майно, а також вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склав та видав завідомо неправдиві документи.
Вид покарання (стягнення): В силу ст.70 КК України за сукупністю злочинів остаточну міру покарання призначити 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями на 1 рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Черемхівку С.Д. від призначеного судом основного покарання, встановивши іспитовий строк 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-06-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.